hakkımızda

        2001 yılında Bursanın Osmangazi ilçesinde Yüksel Aygün tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden yıllarda kendisini sürekli geliştiren şirketimiz bugün  Yüksel Raf sistemleri markasıyla Bursa başta olmak üzere  tüm Türkiye'de ve Yurtdışında hizmet vermektedir. Bursanın Osmangazi ilçesinde 3000 mt2 Fabrikamız ile Vişne caddesi ve Gazcılarda satış mağazası olmak üzere 3 farklı mevkide bulunmaktadır.

      3000mt2 Fabrikamızda kendi ürünlerimizi imal edip bünyemizde barındırdığımız boyama kaynak kromaj ve Cnc Router gibi Makinalar sayesinde kalite ve Tasarımdan ödün vermeden Ekonomik ve İhtiyaçlarınıza uygun ürünlerle beraber sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. 

        Ürettiğimiz başlıca ürünler; Ahşap  veya  Metal Duvar Reyonları, Orta askılık ve standlar, yardımcı ekipmanlar, depo rafları, market rafları, arşiv rafları  ve diğer mağaza ekipmanlarıdır.

        Şirketimiz İlk kurulduğu yıllardan bu yana  Giyim Mağazaları, Çocuk ve Bebek Mağazaları Kırtasiye, Market  ve Depolar başta olmak üzere birçok alanda  faaliyet göstermektedir.

        Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen göstermekteyiz. 
yuksel_raf.jpg